Kategorie

Nejnovější články

 • Podzimní festival krásy s Moroccan Sense

  Evy a Saida, zakladatelů značky Moroccan Sense jsme se zeptali při příležitosti dvou prvních velkých veletrhů podzimní sezóny, kde všude se s nimi...
 • Tajemství výroby Moroccan Sense

  Moroccan Sense, je značka, která s Vámi už chvíli je, ale v posledních měsících se intenzivně rozvíjí. Byli jsme zvědaví a toužili jsme se dozvědět...
 • Jak s růžovou vodou přežít letní horka

  Zdá se, že vysoké teploty nás jen tak neopustí. Léto se hlásí o slovo s někdy až nemilosrdně spalující intenzitou. Kdo může před horkem utéct do...
 • Španělské město Tarifa jsme si zamilovali

  Již z našich článků víte, že značka Moroccan Sense se ve svých zakladatelích pojí také s cestováním. To je pro Evu i Saida částečně profesní...
 • Moroccan Sense v centru dění srbského Afro Festivalu

  Je to jen několik týdnů, kdy se poprvé zakladatelé značky Moroccan Sense podívali do Srbska, země, která mnohými Evropany čeká na znovuobjevení....

nedávné komentáře

Článek bez komentáře

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Podzimní festival krásy s Moroccan Sense

World of Beauty and Spa v Letňanech byl prvním veletrhem, kde se s vámi lidé mohli opět osobně setkat. A minulý víkend to byl Festival Evolution. Kde všude se s vámi budou moci zákazníci a zájemci potkat do konce roku?

Do konce roku máme již kalendář téměř zaplněný. World of Beauty and Spa v Letňanech máme rádi a oblíbili jsme si i Festival Evolution, kam zase chodí lidé, kteří tolik nebaží po kráse jako takové, ale spíše po harmonickém životním rytmu v souladu s přírodou.  Zákazníci jsou zvyklí na jarní období, ale podzim se minulý rok vydařil. To je důvod, proč se z podzimního běhu festivalu stává nejspíš nová tradice. I nám se líbil a rozhodli jsme se zúčastnit znovu.  V říjnu se přesouváme k sousedům na Slovensko do Bratislavské INCHEBY na veletrh BIOSTYL, ten bude probíhat od 4. do 6. října.

Nově se zapojujeme do menších marketů po Praze. Jedním z nich bude tzv. Praguemarket pořádaný pravidelně na Náměstí republiky o víkendu 13. a 14. října. V listopadu budeme v jednom termínu na dvou místech, a to jak na Interbeauty, konaném na holešovickém výstavišti, a na I.P.Pavlova v koupelnovém studiu JIKA na pop-up Green Beauty Marketu.

 Konec listopadu pro nás má vždy už vánoční nádech a setkáme se na charitativním vánočním marketu v hotelu Hilton. Zákazníci nás tady mohou už pravidelně navštěvovat, jedná se o úzkou spolupráci s marockou ambasádou, která nás v této činnosti podporuje, a my jsme za to velmi rádi. Minulý rok jsme také okusili poněkud netradiční téma a to na Erotickém veletrhu, který se taktéž vydařil a naše produkty si našly své obdivovatele i majitele.  A tak s ním letos počítáme znovu. Uskuteční se ve dnech 7. a 8. prosince. V sobotu 8. prosince ale budeme zároveň v hotelu International na dalším charitativním marketu s vánoční tématikou. Další týden od 13. do 16. prosince si budou moci návštěvníci Stříbrných vánočních dnů vybírat z dárkových balíčků a nejen to. Těsně před Štědrým dnem od 20. do 23. prosince budeme prvním rokem na stylovém LEMARKETU v pražském Mánesovi přímo u Vltavy.

Na kterou z akcí se nejvíc těšíte?

První ročník je vždy zajímavý v tom, že nevíme, co nám přinese. Je to trochu adrenalin, takže to je jistojistě LEMARKET.

Když byste se ohlédli za letošním podzimním World of Beauty and Spa, jak ho hodnotíte?

Oproti minulému ročníku kladně. Návštěvnost byla velmi dobrá a opět se u nás zastavili jak stálí tak noví zákazníci. Z nových kontaktů i seznámení máme vždy radost a další motivaci dělat to, co děláme.

Už v Letňanech jste představovali nějaké novinky. Můžete zrekapitulovat, o co šlo?

Premiéru na World of Beauty and Spa měla naše zcela nově vytvořená řada  Hammam a Spa produktů. Dalo by se říct, že některé výrobky prošly inovacemi – jako například černé mýdlo, které si nově mohou zákazníci vychutnat například v parfemaci Bitter Orange. Ale jiné jsou úplnými novinkami – jako například všechny koupelové soli. Hodně práce bylo také s laděním složení jílu Rhassoul se sedmi bylinami. Ale máme z něj obrovskou radost. A poprvé jsme do republiky také přivezli nová mýdla, s jejichž přípravou jsme si skutečně vyhráli. V sortimentu zákazníci mohou najít jak ta s glycerinem, kterých je zatím šest (zelený čaj, neroli, růže, levandule, skořice, pižmo) tak mýdla speciální, která jsme prezentovali ve třech variantách (s rozmarýnem a jílem Rhassoul, s arganovým olejem, S mandlovým olejem a atlaským cedrem).

Velikou radost máme z toho, že jsme také popracovali na našem stanu, kde výrobky prezentujeme. Kulisy expozice už nebyly jen bílé, ale přidaly jsme k nim i do petrolejové laděné prvky, které lépe odráží naši současnou vizuální identitu. Více jsme pracovali s rozmanitými dekoracemi v marockém stylu a stánek opravdu poutal pozornost, protože u nás bylo téměř stále plno. Lidé byli zvědaví a originální vzhled i prezentace je přilákaly. Navíc bychom na tomto místě moc rádi poděkovali všem, kteří nám pomáhali, protože bez nich by tu rozhodně nebyla tak příjemná atmosféra, kterou samozřejmě zachytili i návštěvníci, kteří u nás setrvali pár vteřin nebo klidně i půl hodiny.

A jaké byly reakce zákazníků na nově uspořádaný stánek i nové produkty?

Velmi pozitivní. Vidíme posun v tom, jak nás zákazníci vnímají. Mnoho z nich si nás už pamatuje pro originální stan i produkty, jiní pro individuální přístup našeho týmu.

Podělíte se s námi o to, jaký produkt je naprostý must-have právě pro vás?

Must-have bychom viděli v čistém arganovém oleji, bez esence i s esencí. Díky arganovému oleji se zákazníkům zapíšeme do srdce. Je to kvalita, díky níž nám důvěřují a objevují další kosmetické lahůdky z našeho sortimentu. Naše kvalita čistého oleje je na vysoké úrovni. Potom je to určitě vlasová péče v podobě šamponu a kondicionéru a pleťová záležitost v podobě růžové vody. I když v tomto období těsně před zimou to mohou být také produkty z Hammam a Spa řady. Každý si přijde na své. A potěší tak všechny smysly podle svého vlastního vkusu.

Také jste pro zákazníky připravili milou soutěž. Prozradíte nám o ní více?

Moc si vážíme toho, že značka Moroccan Sense je pro naše zákazníky garancí kvality. A protože je spokojenost zákazníků pro nás obrovskou odměnou, rozhodli jsme se uspořádat pro naše věrné i pro ty nové soutěž. Pravidla jsou jednoduchá. Sledovat naše sociální sítě, tedy facebook i instagram. A přidávat fotky s produkty Moroccan Sense označené hashtagem #moroccansesnse anebo označením @morocansense. Kdo chce, může připsat pár slov, proč se mu produkt líbí, jak je s ním spokojený, jestli ho baví. Fantazii se meze nekladou. Každý týden pak vybereme jednu fotku a tu nasdílíme na našich sítích. Na konci, 24. prosince, vybereme tři vítězné fotografie a jejich autory odměníme balíčkem naší kosmetiky, v němž najdou Arganový olej v parfemaci Sweet Orange, Krém na ruce s téže vůní a černé mýdlo ve varinatě Bitter Orange.

Plánujete do konce roku představit ještě nějaké novinky? Zaslechli jsme náznaky, že se budeme mít ještě na co těšit…

Rádi bychom doladili Hammam a Spa řadu, kterou by měly rozšířit arganové masážní oleje, na jejichž dokončení pracujeme. Jejich příprava ani testování nejsou úplně jednoduché, přejeme si vytvořit je v takové kvalitě, která bude pro zákazníky příjemná po všech stránkách – zejména se jedná o správnou konzistenci, vstřebatelnost, roztíratelnost, vůni atd. Jedná se o poměrně rozsáhlý proces, neboť jsme do testování zapojili také profesionály z řad masérů a fyzioterapeutů. Čekáme na jejich zpětnou vazbu, podle níž naše dosavadní kroky vyhodnotíme a receptury případně upravíme. Poté nastartujeme finální výrobu. Od obalu, grafiky až prezentaci koncovému zákazníkovi na veletrzích či marketech.

S láskou, 
tým Moroccan Sense

0 Komentář

Nechat komentář

Reload

Odeslat