Kategorie

Nejnovější články

 • Podzimní festival krásy s Moroccan Sense

  Evy a Saida, zakladatelů značky Moroccan Sense jsme se zeptali při příležitosti dvou prvních velkých veletrhů podzimní sezóny, kde všude se s nimi...
 • Tajemství výroby Moroccan Sense

  Moroccan Sense, je značka, která s Vámi už chvíli je, ale v posledních měsících se intenzivně rozvíjí. Byli jsme zvědaví a toužili jsme se dozvědět...
 • Jak s růžovou vodou přežít letní horka

  Zdá se, že vysoké teploty nás jen tak neopustí. Léto se hlásí o slovo s někdy až nemilosrdně spalující intenzitou. Kdo může před horkem utéct do...
 • Španělské město Tarifa jsme si zamilovali

  Již z našich článků víte, že značka Moroccan Sense se ve svých zakladatelích pojí také s cestováním. To je pro Evu i Saida částečně profesní...
 • Moroccan Sense v centru dění srbského Afro Festivalu

  Je to jen několik týdnů, kdy se poprvé zakladatelé značky Moroccan Sense podívali do Srbska, země, která mnohými Evropany čeká na znovuobjevení....

nedávné komentáře

Článek bez komentáře

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Alassala se mění v Moroccan Sense

Naším velkým přáním je ukázat vám cestu ke kvalitnímu arganovému oleji, k ryzí a prospěšné surovině, ať už prostřednictvím informací, tak možností si jej vyzkoušet doslova na vlastní kůži díky testerům. Tuto osvětu jsme započali jako Alassala a budeme v ní nadále pokračovat i jako Moroccan Sense.

Možná už jste zaznamenali, že se na našich obalech přesně u 14 výrobků něco změnilo. Místo okrouhlého loga Alassala jste si všimli tří ornamentálních šupinek. A pod nimi nápisu Moroccan Sense. Balení je také trochu jiné. Odkazuje více na marocký design a umění, plné barev, pestrosti, ornamentů. Tímto krokem jsme si přáli osvěžit vzhled a lépe jím komunikovat vůči zákazníkům. Tak nás totiž poznáte na první pohled. Například u naší vlasové řady. Proč tato změna? V dnešním článku vám představíme, co se v průběhu zimy odehrávalo v zákulisí značky, co se chystá a co pro vás tento nový název i logo znamenají.

Postupně budeme rozšiřovat sortiment

Značku Alassala znáte jako výrobce vynikající přírodní kosmetiky, která se soustředí na využití ingrediencí z překrásného a tajemného Maroka. Arganový olej, jíl rhassoul, růžová voda, opunciový olej a mnoho dalších surovin pro vás osobně vybíráme při našich cestách přímo v této kouzelné severoafrické zemi. Jdeme s dobou a tak stále hledáme způsoby, jak vám, našim zákazníkům, nabídnout tu nejlepší hodnotu. V kosmetickém segmentu se pozvolna budete moci těšit na novinky inspirované marockými lázněmi HAMMAM s wellness tématikou, ale také na ucelenou péči pro kosmetická zařízení. A celá tato cesta započne právě změnou designu. 

Pod značkou Moroccan Sense se můžete těšit na nové delikatesy

Protože Maroko nás neustále inspiruje nejen v péči o zdraví, krásný zevnějšek, ale také svým přístupem k chutím, rozhodli jsme se, že kulinární arganový olejalmou pasta nebudou jedinými dobrotami, které od nás budete moci ochutnat. Severní Afrika překypuje barvami. A o jídle to platí dvojnásob. Vůně, pestrost, lahodná chuť, inovátorství i tradice. Tak by se dala charakterizovat marocká kuchyně hojně využívající místní suroviny, koření, zeleninu, oříšky, lahodné oleje, růžovou vodu, ovoce. Maroko nás okouzlilo jedinečným způsobem stolování. To se nikdy neobejde bez společenství, bez rodiny, přátel. Jídlo je společenská záležitost, je to zážitek, je to radost. Právě proto bychom vám rádi přinesli tyto zážitky nejen prostřednictvím nových produktů, ale také řadou úžasných receptů a článků, které budete na našem blogu moci vídat.

Specifický marocký životní styl a hodnoty vtělené do hřejivého designu

A posledním segmentem, kam naše aktivity plánujeme zacílit, jsou bytové doplňky a design, které dělají domov domovem. Na Maroku nás fascinuje přirozenost, s jakou dokáží místní lidé uchopit dekorace a detaily, od koberců a látek, přes nádobí či lampy až po obrazy nebo skulptury, a vytvořit domov, z něhož vyzařuje symbolické „teplo krbu“ – zkrátka místo, kam ať vejde kdokoli, pocítí bezpečí, zázemí, útulno, vzájemnost. Je to místo plné vřelosti, laskavosti, kde spolu lidé žijí, komunikují a sdílejí. Marocké pojetí domova je vzdálené tomu funkcionalistickému a studenému stylu, který v posledních letech dominoval stránkám časopisů o bydlení. Ale to neznamená, že se tyto protiklady perfektně nedoplňují a netvoří společně harmonii. To je totiž na marockém stylu krásné. Je poddajný a dokáže spolupracovat i s prvky jinak protichůdnými. Jediná malá změna dokáže prostor bytu či domu rozsvítit, proměnit. Odpolední čaj s přítelkyní vychutnávaný na terase se stane docela jiným zážitkem, když ho doplníte o překrásný měděný či mosazný tepaný podnos, na němž bude stát konvička se šálky.

Co se tedy pro zákazníky Alassala změní?

Někdy lidé dělají změny právě proto, že původní stav už neodpovídá tomu, jak sami značku a její potenciál vnímají. O něco podobného jde i v našem případě. Tři šupinky symbolizují tři oblasti, jimž se chceme věnovat – kosmetické péči, delikatesám a bytovým doplňkům. Alassalu si většina zákazníků spojovala pouze s prvními dvěma zmiňovanými segmenty. A to nás vedlo k tomu, abychom se pustili do rozsáhlejších změn. Název Moroccan Sense představuje naše pojetí toho, co chceme dělat, toho, co bychom vám rádi předávali – marocký životní styl. Tedy umění pečovat o sebe nejen kosmetickými produkty a dobrou stravou, ale také krásou a atmosférou ztělesněnou právě bytovým designem a uměním. Změna názvu s sebou nese i změnu vizuální identity. Ale v jádru zůstáváme stále stejní. Jsme nadšení, děláme to, co milujeme, a těší nás, že budeme společně tvořit zcela novou kapitolu. Kapitolu Moroccan Sense. Nyní budete moci Maroko vnímat všemi smysly.

Složení a účinky zůstávají, receptury se nezměnily

Složení našich produktů zůstává stejné a můžete se na ně spolehnout. Stejně jako na certifikace udávající, že se jedná o přípravky v té nejvyšší kvalitě pečující o vaše zdraví i krásu. Výroba je nadále soustředěna v Británii a podléhá té nejpřísnější kontrole a pečlivému výběru i zpracování veškerých surovin. Pokud znáte naše přípravky, máme pro vás dobrou zprávu. Všechny účinky, které jste si zamilovali, jsou zachovány. A vaše zpětné reakce napovídají tomu, že jste maximálně spokojeni.

Osobní kontakt milujeme, častěji se budeme setkávat i v online světě

Moroccan Sense je změna, s níž hodláme odstartovat změny nejen v sortimentu, ale především v komunikaci. Právě pracujeme na obsahu našeho blogu, kde najdete nový článek každé dva týdny a kdo ví, možná se zde budeme potkávat častěji. Rozhodně se ale můžete těšit na větší aktivitu na sociálních sítích. Právě chystáme novou strategii, fotíme, tvoříme a těšíme se, že se s námi budete moci spojit online, obrazem, komentáři a budeme společně sdílet zážitky na vlnách Moroccan Sense. 

Sledujte naši facebookovou stránkuinstagramový účet , aby vám z dění v Moroccan Sense nic neuniklo.
Těšíme se na vaše reakce!

S láskou,
Eva a Said El Bourkhissi a tým Moroccan Sense

0 Komentář

Nechat komentář

Reload

Odeslat